Aktualności

Audi Centrum Gliwice LELLEK Group

Odkryj nowe Audi Q2

Niedający się zaszufladkować, nie potrzebujący żadnych sloganów. Samochód jedyny w swoim rodzaju.

 

Prawdziwy charakter.

Nowe Audi Q2

 

Zarówno w terenie, jak i na równej miejskiej jezdni Audi Q2 wyśmienicie spełnia swoje zadanie. Ten kompaktowy SUV jest samochodem miejskim do codziennej jazdy i rekreacji. Dzięki połączeniu młodego prowokującego wyglądu z nowoczesną techniką osiągnięto najwyższe wskaźniki funkcjonalności. Łączność, infotajment i systemy wspomagające są na poziomie samochodów wyższych segmentów. 

 

Najważniejsze elementy

Tym, co najbardziej rzuca się w oczy, jest niski dach. Obniża się on stopniowo ku tyłowi i łączy ze słupkami C przy pomocy kontrastujących kolorem tzw. blades. Kontrast ten podkreśla sportowy charakter Audi Q2. Tył samochodu jest dynamicznie zakończony długim spojlerem dachowym i dyfuzorem zderzaka. Nadają one tej części masywny i atrakcyjny wygląd. Z boku szczególną uwagę przykuwa wysoka linia boczna, jak również wklęsłe powierzchnie na drzwiach.

 

 

Wnętrze

Szeroko otwierające się drzwi i wysoki próg to cechy typowe dla samochodów SUV. Zwiększają one wygodę wejścia do wnętrza, mieszczącego pięć osób. Kierowca siedzi nisko przed kierownicą  – w sposób typowy dla samochodów sportowych. Jak przystało na SUVa, ma przy tym jednocześnie dobrą widoczność. 

  

 

 

Łączność

Prowadzenie Audi Q2 jest proste i ergonomiczne - tak, jak w przypadku każdego samochodu z tej marki. Wyświetlacz MMI standardowo znajduje się wysoko na panelu sterujacym. Jego rozmiar zależy od wybranego systemu infotainment. Obsługiwany jest przy pomocy obrotowego kontrolera i dwóch przycisków na tunelu centralnym. System wspomagania kierowcy w Audi Q2 pochodzi bezpośrednio z klasy samochodów luksusowych.

   

Silniki

Cała gama silników Audi Q2 to zarówno jednostki TFSI jak i TDI. Ich moc zaczyna się od 116KM, a kończy na 190KM. Dobór jednostki silnikowej opiera się na zasadzie optymalizacji - osiągnięciu idealnej równowagi między klasą pojazdu, objętością skokową silnika, mocą, momentem obrotowymi wydajnością.

   

 

 

 

 

 

Zapisz się na jazdy próbne Nowym Audi Q2!

 

Audi Centrum Gliwice

Gliwice, ul. Portowa 2 (trasa DTŚ)

T: +48 32 335 92 40

E: audicentrumgliwice@lellek.com.pl

 

Wypełnij formularz kontaktowy tutaj

       

Nowe Audi Q2

#untaggable

 

 

 

 

 
do góry