Aktualności

Audi Centrum Gliwice LELLEK Group

Świat wokół wzywa.

Umów się na jazdę testową nowym Audi Q5.

 

Nie pozostawiaj niczego przypadkowi. Nieważne, czy chodzi o komfort, styl czy dynamikę: Audi Q5 przekonuje od pierwszej chwili.
Wyrazista sylwetka, mocny napęd, pionierskie technologie i różnorodne możliwości. Każdego dnia odkrywaj świat na nowo – z Audi Q5.

 

Nowe Audi Q5 pasuje niemal do każdego krajobrazu. Dopasuj je także do siebie.

Umów się na jazdę testową Twoim nowym Audi Q5. 

 

Dowiedz się więcej o modelu tutaj.

 
 
 
 
 

 

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto Centrum Gliwice LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Portowa 2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000471580, NIP 9910287807. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych, statystycznych, badania satysfakcji klienta, aktualizacji bazy danych oraz realizacji wszelkich działań posprzedażowych na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 2015, poz. 2135 ze zm.)". Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne  do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.  

 

Umów się na jazdę testową Twoim nowym Audi Q5
do góry