Mechanik / Elektromechanik Samochodowy

Audi Centrum Gliwice LELLEK Group

Grupa Lellek - prężnie działająca firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym

poszukuje kandydatów na stanowisko:

MECHANIK / ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie diagnoz i napraw zgodnie ze zleceniem serwisowym
  • Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna pojazdów
  • Weryfikacja stanu technicznego pojazdu po naprawie
  • Opisywanie wykonywanych czynności oraz zużytych części
  • Wyszukiwanie rozwiązań technicznych oraz części zamiennych

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie mechaniczne samochodowe
  • Prawo jazdy kategoria B
  • Znajomość nowoczesnych rozwiązań i technologii w branży motoryzacyjnej
  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • Pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) oraz atrakcyjny system wynagrodzeń uzależnionych od poziomu zaangażowania, doświadczenia i osiąganych wyników

Zainteresowanych kandydatów prosimy wysyłać CV na adres e-mail: info.gliwice@lellek.com.pl z dopiskiemMechanik / elektromechanik samochodowy”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z dnia 25 listopada 2015 r. (Dz.U. Nr 2015, poz. 2135 ze zm.)"

do góry