Lellek Group

Audi Centrum Gliwice LELLEK Group

Witamy w Lellek Group

Grupa Lellek jest jednym z najbardziej prężnie rozwijających się dealerów koncernu Volkswagen w Polsce. Pasja, jaką jest motoryzacja, towarzyszy już piątemu pokoleniu rodziny Lellek i stanowi siłę napędową do ciągłego rozwoju firmy.

 

Lellek Group to ceniona polska marka, której początki sięgają końca XIX wieku. Wieloletnia tradycja motoryzacyjna, przemyślana polityka inwestycyjna i konsekwencja w realizacji założonych celów, dają najlepszy z możliwych efektów, jakim jest stabilny rozwój firmy.

Ofertę Grupy stanowi 10 kompleksów autoryzowanych salonów i punktów serwisowych marek Porsche, Audi Volkswagen, SKODA i SEAT, zatrudniając około 500 pracowników w swoich placówkach w Sławicach k. Opola, Kędzierzynie-Koźlu, Nysie, Gliwicach, Katowicach, Sopocie i Wrocławiu. Wierna swojemu motto - "Przewaga dzięki jakości", dba o każdy szczegół tworząc dla swoich Klientów miejsca wyjątkowe.

Audi Centrum Gliwice jest 16 salonem firmy. Wyjątkowe pod względem wielkości - 5 pięter, oraz wolumenu ekspozycyjnego - aż 150 samochodów, będzie największym salonem marki Audi w Polsce. Bryła budynku oraz jego wewnętrzna architektura, są tworzone według nowoczesnej wizji salonów marki Audi AG o nazwie Terminal. Innowacyjne wnętrzne zapewni odpowiednią ekspozycję wyjątkowych samochodów z czterema ringami na masce.

Salon Audi Centrum Gliwice jest usytuowany pośrodku Największego Centrum Motoryzacyjnego na Śląsku - przy ulicy Portowej 2 w Gliwicach, w sąsiedztwie Drogowej Trasy Średnicowej. Dogodna lokalizacja obiektu, zapewnia wygodny dojazd do siedziby oraz pozwala na poznanie walorów jazdy nowoczesnymi samochodami Audi. 

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stworzyliśmy Audi Centrum Gliwice.
Jest to największy salon marki Audi w Polsce.

 

do góry